Antangin - 5 ks v balení

Vypredané Teraz v predaji!

Na Antangin nedáme dopustiť v prípade chrípky a prechladnutia. Je to čistý bylinkový protizápalový sirup na liečenie prechladnutia, horúčky, nadúvania, únavy a závratov. Jeho zázvorová vôňa je silná, príjemná a účinná.

BALENIE

Antangin: 15 ml sáčok, v balení po 5 kusov

ZLOŽENIE

Antangin je vyrobený z prírodnej zmesi bylín vysadených na 20 hektároch úrodnej pôdy, na kopci pohoria Lawu, ktorý sa nachádza asi 700 metrov nad morom.

Celý výrobný proces Antanginu sa riadi prísnymi regulačnými normami a je vyvinutý v súlade s normami GMP Indonesia (CPOTB), ktoré sú na rovnakej úrovni ako CPOB, čo je návod na výrobu kvalitných štandardných a kvalitných liekov.

Ingrediencie pre Antangin sú vyrobené zo 100 % BIO rastlín.

1. Zázvor (Zingiberis rhizoma)

Zázvor je veľmi populárna rastlina. Predpokladá sa, že zázvor pochádza z Indie. Bol pôvodne dodávaný ako korenie do celej juhovýchodnej Ázie, Číny, Japonska až po Stredný východ. Zázvor zlepšuje krvný obeh, dodáva teplo, lieči choroby, a ul'avuje tráviace ťažkosti. Pomáha pri predchádzaní prechladnutia a chrípky, ako aj pri zmierňovaní bolesti hlavy, reumatických ťažkostiach a migréne.

2. Materská kašička

Materská kašička je látka, ktorú produkujú včely vo svojom hniezde. Táto vysoko výživná látka je bohatá na vitamíny, minerály a aminokyseliny, ktoré môžu zvýšiť imunitu tela a zabrániť problémom.

Materská kašička obsahuje zložky B-komplexu, ako je kyselina pantoténová (vitamín B5) a vitamín B6 (pyridoxín), minerály, enzýmy, antibakteriálne antibiotiká a vitamín C.

Materská kašička dokáže liečiť žalúdočné infekcie, kŕčové žily, dispepsiu, impotenciu, únavu, anorexiu, neplodnosť a infekcie zapríčinené vírusmi a baktériami. 

Ďalej obsahuje zázvor, kurkumu, mätu, med a výťažky liečivých rastlín. 

Zaliať horúcou vodou 3x denne a za dva až tri je po problémoch. 

Skladom v Bratislave.

7,80 €
Please select variants first