Spoznajte prírodné poklady z indonézskeho ostrova bohov!


Na ostrove Bali je množstvo rastlín a bylín, ktorých blahodárne účinky využívajú miestni obyvatelia už dlhé stáročia. Prinášame vám exkluzívne a originálne prírodné produkty pre vaše zdraviekrásu.

Vitajte na mieste, v ktorého počiatkoch bola cestovateľská vášeň! Pri našich cestách do Indonézie sme mali možnosť vyskúšať množstvo lokálnych produktov a to najlepšie z nich prinášame aj blízko k vám


Ponuka originálnych produktov z Indonézie na balimedicina.sk sa postupne rozširuje. Už teraz sa môžete tešiť na blahodárnu zlatú masku!

Dávame si záležať na kvalite dovážaných prírodných produktov a starostlivo ich testujeme, aby bolo ich používanie bezpečné a v súlade s predpismi.

Veríme, že kúsok tradičnej balijskej medicíny osloví aj vás.


Spoznajte liečivé účinky Bokashi Rub Oil

  • Originálne produkty a balenia priamo od prvovýrobcov

  • Cenné prírodné zloženie a vysoká BIO kvalita


  • Všetky potrebné testy pre predaj a distribúciu v EÚ

  • Exkluzívne v e-shope balimedicina.sk

  • Skladom v Bratislave.

    Odoslanie do 3 pracovných dní

  • K dispozícii rôzne balenia za výhodné ceny.


Produkty

Kategórie

Ako vyzerá balijské zlato?

Pred vyše 30 rokmi dal indonézsky vedec Pak Oles dohromady viac ako 135 esenciálnych olejov z liečivých rastlín, aby z nich vznikol výnimočný Bokashi Rub Oil. Tento olej v sebe snúbi obrovskú silu prírody a cenné antioxidanty.

Na Bali predstavuje jeden z najobľúbenejších olejov (tzv. balijské zlato), ktorý sa používa predovšetkým pri ľahkých poraneniach kože a ako účinná starostlivosť po opaľovaní. Má výnimočné regeneračné a hydratačné vlastnosti. Pri masážach pomáha uvoľňovať namáhané a boľavé svalstvo, preto sa teší aj záujmu aktívne žijúcich ľudí a športovcov. 


Vysoký obsah prírodných zlúčenín pomáha uvoľňovať upchatý nos a inhalácie Bokashi Rub Oil uľahčujú priebeh ochorení horných dýchacích ciest.

V našej ponuke nájdete základné balenie o objeme 65 ml, ale tiež aj rodinné balenie (140 ml), praktický roll-on na cesty a kvapky (drop on) na vnútorné užívanie pri tráviacich ťažkostiach.


Čaj s výnimočnými účinkami

Objavte rastlinu z názvom Ashitaba (Angelica Keiskei), ktorá v sebe ukrýva nevídaný potenciál! Už od čias Samurajov sa verí, že je rastlinou dlhovekosti a sily. Ashitaba obsahuje vysoký obsah antioxidantov, ktoré zabezpečujú očistný proces buniek, chránia pred voľnými radikálmi a spomaľujú starnutie

Je vysoko účinná pri chudnutí, podporuje prirodzenú detoxikáciu a jej zloženia prispieva k ochrane srdcovo-cievneho systému. K jej pozitívnemu prínosu sa prikláňa čoraz viac výskumov a aj názorov od odborníkov.

Čaj Ashitaba ponúkame v 100 % organickej kvalite, pestovaný bez chémie a pesticídov.